İptal ve İade


Merhaba :)

Bu sayfaya geldiğinize göre ürünlerimizden birkaçını beğendiniz ancak satın almadan önce emin olamıyorsunuz. Aşağıda işleyişin yasal mevzuatını bulabilirsiniz, ama öncesinde size şunu söylememe izin verin lütfen; ürünleri yeniden satılabilir halde geri gönderdiğiniz sürece, aynı gün yaptığınız ödeme size iade edilir. Evet, iade konusunda pek tecrübeli değiliz, zira bunu talep eden bir müşterimiz olmadı henüz, ama olur da memnun kalmazsanız, size sorun yaratmayacağımızdan emin olabilirsiniz :)

 

Satın aldığınız ürünler henüz kargoya verilmemişse iptal@chetik.com adresine talebinizi ileten bir mail atarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Ürünler kargoya verilmişse, satış tarihinden itibaren 14 gün içerisinde orijinal ambalajı açılmamış ürünlerinizi koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünler için iade@chetik.com adresine bir mail göndermeniz yeterlidir. İade işleminin kargo masrafları şirketimiz tarafından karşılanacak ve paranız ürünün ve orijinal faturalarının eksiksiz teslim alındığı gün içerisinde size iade edilecektir.